Sizin etibarlı hüquqi tərəfdaşınız
PM LEGAL şirkəti tanınmış hüquqşünas ekspert, Azərbaycan Respublikası Vəkillər Kollegiyasının üzvü Pərviz Məmmədov tərəfindən yaradılmışdır.
Şirkət 10 ilə yaxındır ki, hüquqi şəxslərə və şirkət sahiblərinə peşəkar hüquq xidmətləri təqdim edir. Şirkət fəaliyyət istiqamətlərinə uyğun olaraq bir sıra xarici şirkətlərin Azərbaycan Respublikasında biznes fəaliyyətinə başlamasını təmin etmiş eləcə də sonrakı dövrdə onlara tam spketrli hüquqi dəstək göstərmişdir.
Eyni zamanda yerli bazarda fəaliyyət göstərən bir sıra iri şirkətlərə həm konsaltinq istiqaməti üzrə həm də mülki, kommersiya və inzibati mübahisələrin uğurlu həlli istiqamətində hüquqi dəstək xidmətləri təqdim edilmişdir.
PM Legal şirkəti hazırda 15-dən artıq yerli və xarici şirkətə onların fəaliyyət istiqamətlərinə uyğun olaraq biznes proseslərin hüquqi müşayiət edilməsində kömək göstərir. Eyni zamanda şirkət kommersiya və cinayət işləri üzrə də şirkətlərə preventiv və bilavasitə mübahisələr zamanı konsaltinq xidmətləri verir.
Vizyonumuz
Ədalətin və haqqın təminatında lider olmaq, müştərilərimizin hüquqlarını ən yüksək səviyyədə qoruyaraq, cəmiyyətin güvənini qazanmaq
Missiyamız
Peşəkar və keyfiyyətli hüquq xidmətləri təqdim edərək, müştərilərimizin mənafelərini hər zaman ön planda tutmaq.
Faktlar
Təcrübəmiz rəqəmlərin dili ilə
PM LEGAL olaraq, hüquq sahəsində qazandığımız uğurlar və müştərilərimizə təqdim etdiyimiz yüksək səviyyəli xidmətlər bizi daha da irəliyə aparır.
Hər bir nailiyyətimiz, hüquqi mübarizədə qazandığımız qələbələrin və müştərilərimizin məmnuniyyətinin bir göstəricisidir.

PM LEGAL company was founded by Parviz Mammadov, a well-known legal expert, member of the Bar Association of the Republic of Azerbaijan.
The company has been providing professional legal services to legal entities and company owners for nearly 10 years. In accordance with the directions of the company's activities, it ensured that a number of foreign companies started their business activities in the Republic of Azerbaijan, as well as provided them with full-spectrum legal support in the subsequent period.
At the same time, legal support services were provided to a number of large companies operating in the local market, both in the direction of consulting and in the direction of successful resolution of civil, commercial and administrative disputes.
PM Legal currently provides legal support to more than 15 local and foreign companies in business processes according to their lines of activity. At the same time, the company provides preventive and direct dispute consulting services to companies in commercial and criminal cases.
Our vision
To be a leader in ensuring justice and rights, to protect the rights of our clients at the highest level, and to win the trust of society
Our mission
Providing professional and quality legal services, always putting the interests of our clients first.
The facts
Our experience with the language of numbers
As PM LEGAL, our successes in the field of law and the high level of services we provide to our clients drive us further.
Each of our achievements is an indication of our legal victories and the satisfaction of our clients.